Internetový bazar Annonce

Internetový bazar Annonce.cz můžeme označit za nejdéle působící online portál v ČR. Portál provozuje společnost Annonce, a.s.. Annonce funguje už od roku 1997 a měsíčně má až 180 tisíc aktivních uživatelů.

Podmínky pro zadání inzerátu

  • Nutno rozlišit inzerát na soukromý nebo podnikatelský
  • Vystavení soukromého inzerátu je ve téměř všech kategoriích zdarma
  • Vystavení podnikatelské inzerce je za poplatek, který se odvíjí od kategorie inzerátu
  • Možnost nechat vytisknout inzerát do novin
  • Oficiální ceník jednotlivých poplatků je zde
  • Možnost zvýhodňovat inzerát pomocí referenčních bodů – 30 Kč/1 referenční bod
  • Pro inzerování není nutná registrace
  • Zde jsou uvedená pravidla, které musí zadavatel splnit při zadávání inzerátu
  • Možnost zadat nabídkový nebo poptávkový inzerát

V každém inzerátu je vždy uveden jasný název a krátký popis nabízeného zboží nebo služby. Pod inzerátem najdete kontakt na prodejce a kontaktní formulář. Fotografie a cena nabídky není povinná, takže je v některých nabídkách nenajdete. Záleží pak na domluvě mezi prodávajícím a kupujícím.  Zadavatelé inzerátů musí rozlišovat, jestli je jejich inzerát zadán jako inzerát obchodní (podnikatelský) nebo soukromý. Annonce nezveřejňuje inzeráty, které jsou protizákonné, v rozporu s etickými pravidly, dobrými mravy nebo ohrožuje veřejný pořádek.  Více informací k pravidlům naleznete přímo na stránkách Annonce.

Co internetový bazar Annonce nabízí

Annoce je bazar prodávající zboží všeho druhu. Nespecializuje se na žádnou kategorii, takže zde najdete širokou nabídku věcí. Hlavní kategorie naleznete hned na hlavní stránce, kde je zboží rozděleno do dvaceti hlavních kategorií. Patří mezi ně Auto-moto, práce, reality, sběratelství, věci do domácnosti (elektro, nábytek, zahrada), dále zde najdete oblečení, dětské zboží, ale i seznamka a erotika. Zajímavá je pak kategorie s názvem Zdarma, kde najdete věci za odvoz či do ceny 100 Kč a pak věci, které nelze zařadit do žádné z kategorií. Každá z dvaceti kategorií se dále dělí na podkategorie. Některé podkategorie jsou rozdělené detailně a některé. V kategorií ale lze dále zboží filtrovat a to podle názvu, ceny, kraje, stáří inzerátu nebo podle toho, jestli se jedná o nabídku či poptávku.

 

Oficiální logo

internetový bazar annonce

Top