Internetový bazar Sbazar

Internetový bazar Sbazar je jeden z top bazarových portálů působících v České republice. Nabídka se neustále aktualizuje a denně se zde objeví okolo 55 000 nových inzerátů.

Podmínky pro zadání inzerátu

  • Platnost inzerátu je přesně 30 dní
  • Vystavení inzerátu je zdarma
  • Možnost topovat inzerát / označit tlapkou – 29 až 39 Kč za jedno topování
  • Topovat lze vždy na 7 dní
  • Za topování lze zaplatit buď SMSkou nebo přes Seznam Peněnženku
  • Vystavovat inzerátu mohou pouze uživatelé s platným účtem na Seznamu, pod kterým je nutné se přihlásit
  • Možnost vystavit až 500 aktivních inzerátu na jednoho uživatele
  • Zde jsou uvedené pravidla, které musí zadavatel inzerátu splnit při zadávání inzerátu

Co internetový bazar Sbazar nabízí

Na Sbazaru najdete nabídky produktů z různých kategorií. Seznam kategorií uvádí Sbazar na úvodní stránce pod možností vyhledávání. Ve zkratce lze zde zakoupit vše do domácnosti a pro děti, oblečení, nemovitosti, auta, služby či zvířata.

Jak vypadá inzerát na Sbazaru? Každý inzerát je označen názvem produktu nebo nabízené služby. Obsahuje fotografii nebo fotografie produktu, krátký popis, povinně obsahuje i cenu a nakonec kontaktní formulář. V inzerátu na sebe může uživatel uvést i kontakt, díky kterému může být domluva jednodušší. U každého inzerátu je uvedeno i město nebo kraj, ve kterém inzerent produkt nebo službu nabízí. Inzerát je také možné sdílet na několika sociálních sítích.

Na Sbazaru najdete pouze nabídkové inzeráty. Poptávkové jsou mazány.

Co se týče vyhledávání nabídek, tak ty můžete vyhledávat podle názvu přímo ve vyhledávacím poli na hlavní stránce. Popřípadě můžete vyhledávat pomocí proklikávání se v kategoriích. Kategorie ale Sbazar nemá příliš rozvětvené, takže v jedné kategorii můžete najít až několik stovek produktů. Vyhledávat lze i podle kraje či města, ve kterém inzerent produkt nebo službu nabízí, takže se můžete podívat, co nabízí lidé ve vašem okolí. V každé kategorii je pak možnost zadat cenové rozmezí vyhledaných produktů.

Oficiální logo

internetový bazar sbazar

Top