Internetový bazar Bazos

Jedním z největších inzertních portálů v České republice je internetový bazar Bazos.cz. Na svém webu uvádí, že denně vystaví okolo 50 tisíc nových inzerátů a celkem má okolo 900 tisíc aktivních inzerátů.

Podmínky pro zadání inzerátu

  • Platnost inzerátu je 2 měsíce
  • Vystavení inzerátu je zdarma
  • Možnost topovat inzerát – 39 až 59 Kč za jedno topování
  • Topovat inzerát lze na 7 až 28 dní
  • Pro zadání inzerátu není nutná registrace, ale zadání platného telefonního čísla
  • Možnost zadat až 50 aktivních inzerátů na jednoho uživatele
  • Zde jsou uvedená pravidla, které musí zadavatel splnit při zadávání inzerátu

Co Internetový bazar Bazos nabízí

Bazar Bazoš nabízí téměř vše, na co si vzpomenete. Můžete zde zakoupit auta, motorky, potřeby do domácnosti, elektro, oblečení, dětské věci či zvířata a chovatelské potřeby. Kromě toho zde najdete i nabídky práce, pronájmu či prodej bytů a domů a nabídky jiných služeb. Na úvodní stránce Bazoše je seznam všech kategorií, ve kterých uživatelé produkty nabízí.

Jak vypadá inzerát na Bazoši?

V nabídce vždy najdete název prodávaného produktu nebo služby a krátký popis a fotku. Kromě toho bývá v inzerátech uvedena i cena, ale ne vždy bývá uvedena konkrétní částka. Prodejce má možnost uvést místo ceny parametr „Nabídněte“, „Nerozhoduje“ či „V textu“. Pak se musí mezi sebou prodejce a kupující dohodnout. Pod každým inzerátem je kontaktní formulář. Kontakt na prodejce ale bývá uveden i přímo v textovém popisu inzerátu.

Kromě nabídek najdete na Bazoši i poptávky. Uživatelé zde nabízí jak poptávky po produktech, tak poptávky například po práci či jiných službách.

Pokud hledáte nějaký produkt, můžete se k jednotlivým produktům buď proklikat přes kategorie anebo rovnou vyhledávat podle názvu na hlavní stránce. U každého inzerátu je uveden i kraj, ve kterém inzerent produkt prodává. Je tedy možné vyhledávat i podle kraje a podívat se tak, co lidé ve vašem okolí nabízí.

V případě, že se chcete dozvědět více o bazoši, zkuste navštívit stránku bazos bazar, která popisuje detailně veškeré funkce, které bazoš nabízí. Na tomto webu se můžete i podělit o své zkušenosti, které jste používámím bazoše získali. Přidat svojí zkušenost může na stránce bazos recenze. Nenechávejte si své zkušenosti pouze pro sebe, podělte se i s ostatními :).

Oficiální logo

internetový bazar bazos

Top